Zakończenie sezonu!

Już jutro ostatnia kolejka sezonu 2015/2016 CLSP. Rozegrane zostaną 3 spotkania, każde o dużą stawkę. Z ostatnią serią gier startujemy o godz. 16:00, wtedy to toczyć się będzie walka o 5 miejsce pomiędzy drużynami FC Tetrycy i FC Atletico. Drużynie prowadzonej przez Piotra Żołądka do końcowego piątego miejsca wystarczy remis. Zaraz potem, o 17:20 walkę o podium podejmą będący ostatnio w wysokiej formie Dragonsi z mistrzami sprzed roku - Funpackiem. Drużynie Mateusza Madejaka do historycznego, pierwszego podium wystarczy ten mecz zremisować. Jeśli jednak ekipa Amadeusza Witaka okaże się lepsza, to na finiszu rozgrywek wróci na podium i będzie mogła cieszyć się z brązowych medali. Następnie rozpoczniemy finał sezonu. W meczu o mistrzostwo, który zacznie się o godz. 18:40 naprzeciw siebie staną Green Team CLS i Nankatsu. To spotkanie zdecyduje kto będzie się cieszył z mistrzowskiego tytułu! Obecnemu liderowi, drużynie Klaudiusza Mordeckiego wystarczy remis, zaś ekipa Michała Urbaniaka musi wygrać. Emocji nie zabraknie. Tego możemy być pewni.

Zaraz po ostatnim gwizdku sezonu 2015/2016 rozpocznie się ceremonia wręczenia medali, pucharów i statuetek dla najlepszego strzelca i bramkarza. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.