Reorganizacja rozgrywek

W związku z odwołaniem zaplanowanych gier na majówkowy długi weekend, brakiem sędziego podczas jednej z kolejek i organizacją celestynowskiego biegu ulicznego... Organizatorzy zmuszeni są do reorganizacji rozgrywek. Sezon zostaje skrócony do trzech rund (21 kolejek) i dodatkowej rundy finałowej (3 kolejki). W rundzie finałowej zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. W pierwszej zagrają zespoły z miejsc 1-4 w drugiej z miejsc 5-8. Podczas zaplanowanych trzech dodatkowych kolejek każdy z zespołów zagra po jednym meczu ze swoimi rywalami z grupy. Zdobycze punktowe ligowych drużyn z trzech pierwszych rund zostają bez mian i w rundzie finałowej kolejne punkty są sumowane. Mistrzem CLSP w sezonie 2015/2016 zostanie ekipa która we wszystkich 24. kolejkach zdobędzie największą ilość punktów. W przypadku takiej samej ilości punktów o kolejności w tabeli decyduje bilans bezpośrednich 4 spotkań, a następnie bilans bramek. Poniżej pełen terminarz, który obowiązuje do końca sezonu (jeśli oczywiście jeśli żadna z rezerwacji nie zostanie anulowana).