Diabelskie Wiśnie i Oranje poza rozgrywkami!

Po czwartym już walkowerze oddały dzisiaj drużyny Diabelskich Wiśni i Oranje. Mimo dostania ostatniej szansy w swoim czasie, obie drużyny postanowiły kolejny już raz nie stawić się na meczu. Skutkuje to wykluczeniem zarówno "Wiśni" jak i "Pomarańczy" z rozgrywek CLSP w sezonie 2015/2016. Przypomnijmy, że Oranje oddało trzy walkowery już w rundach jesiennych, dostając wtedy ostatnie ostrzeżenie. Po dzisiejszej absencji litości już nie będzie. Oranje poza grą! Diabelskie Wiśnie swój trzeci walkower oddały tydzień temu, dziś po raz kolejny (i już ostatni) nie podjęli walki, więc również lądują poza rozgrywkami.

W ciągu najbliższych dni organizatorzy dokonają kolejnych, ale niestety niezbędnych zmian w terminarzu. Jednak dotyczyć one będą zaledwie zmian godzin meczów, tak aby nie było tzw. "okienek". Układ meczów nie zmieni się.