Kolejna sobota z CLSP

Przed nami dwa ostatnie spotkanie rozgrywanej awansem dwunastej kolejki. Są to pierwsze rewanże spotkań, które rozgrywane były w ostatnią niedzielę w ramach piątej serii spotkań. Najpierw o 14:40 Diabelskie Wiśnie postarają się o zmazanie plamy po ostatnim spotkaniu, w którym wysoko i zdecydowanie przegrali z Nankatsu 5:10. Czy tym razem Wiśnie znajdę receptę na świetnie spisującego się na początku sezonu Marcina Wasińskiego, który strzelił w niedzielę swoim rywalom aż 6 bramek? W niedzielę spotkanie cały czas trzymało w napięciu i stało na wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że i tym razem nie będzie inaczej.

O 16:00 rozpocznie się mecz pomiędzy zespołami FC Tetrycy i Green Team CLS. Po ostatniej dotkliwej porażce 2:12 doszło do dwóch zmian w składzie Piotra Żołądka. Kadrę zespołu opuścili Paweł Wielgosz i Adam Kędzierski, a w ich miejsce wskoczyli Adrian Wilk i Paweł Dąbała. Pierwszy z nich występował we wcześniejszych sezonach w drużynie Skull Squadu, a drugi aktualnie występuje w zespole Advitu Wiązowna. Jednak czy zmiany w składzie pomogą w zatrzymaniu rozpędzonych Zielonych, którzy po przegranej w pierwszej kolejce z Nankatsu wygrali cztery kolejne mecze?

Zapraszamy na dwa sobotnie spotkania, które będą przedsmakiem niedzielnych meczy.